Ne dėl šlovės tas darbas, ne dėl garso. Dėl besimokančiųjų naudos. Justinas Marcinkevičius

Sveikinimas

PADĖKA

Gerumą kuriame kartu

2014 kovo 24 dieną jau penktą kartą startuos VšĮ „Vaikų linija“ iniciatyva organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“,skirta sutelkti visuomenę patyčių problemos sprendimui.Taip pat siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją nuo pat mažens. Nidos vidurinė mokykla palaiko šią gražią iniciatyvą su šūkiu,,Gerumą kuriame kartu".

Nauja sporto šaka Lietuvoje ir Neringoje

Tarptautinė konferencija "Mano mažoji Gimtinė"

Kovo 21 d. Nidos vidurinėje mokykloje vyks tarptautinė konferencija "Mano mažoji Gimtinė", skirta tarptautinei Žemės dienai paminėti.
Pranešimus gamtosaugine tema pristatys Juodkrantės L. Rėzos jūrų kadetų mokyklos mokiniai, Kaliningrado srities Pioniersko ir Rybačiaus mokyklų mokiniai, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos atstovai ir Nidos vidurinės mokyklos mokiniai.

9-10 klasių mokinių DĖMESIUI!

Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla 2014 m. kovo 24–28 d. kviečia 9-10 klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti metodiniuose ir profesinio veiklinimo renginiuose „Žinių savaitė: smalsumą žad(in)antis mokymas(is)“.
Daugiau informacijos apie mokyklą ir kiekvienos dienos veiklas rasite: www.kspvm.lm.lt

12-tokų DĖMESIUI!

Balandžio 11 dieną (penktadienį) 11 val. moksleiviai, jų tėvai bei mokytojai kviečiami į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) organizuojamas Atvirų durų dienas.

Renginiai vyks VGTU Saulėtekio rūmuose, įsikūrusiuose Saulėtekio al. 11, Vilniuje.

Išsami renginio programa: http://stojantiesiems.vgtu.lt/aktualijos/atviru-duru-diena-besidomintiem...

Neeilinė istorijos pamoka visai mokyklos bendruomenei


Šiandien mokykla sulaukė ypatingų svečių - istorijos pamoką vyresnių klasių mokiniams vedė AKTO Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarai: Petras Giniotas ir Liudvikas Narcizas Rasimas. Signatarai pasidalijo savo prisiminimais apie Kovo 11-osios įvykius, atsakinėjo į visai mokyklos bendruomenei rūpimus klausimus, palinkėjo mokiniams sėkmės moksluose ir savo gerais darbais puošti Tėvynę.

Surinktas turinys