Ne dėl šlovės tas darbas, ne dėl garso. Dėl besimokančiųjų naudos. Justinas Marcinkevičius

Europos kalbų lobynas

Sveika, Europa - tokiu skambiu šūkiu buvo pasveikinta Neringos vidurinės mokyklos bendruomenė bei mokyklos svečiai, kurie susirinko į jau mokyklos tradicija tapusią Europos kalbų dienos minėjimo šventę.
Rugsėjo 26 -oji dar vadinama turtingos Europos lingvistinės įvairovės diena mūsų mokykloje išties įspūdinga. Užsienio kalbų mokytojų (mokytojos metodininkės R. Rudenkovienės, vyr. mokytojos N. Sadauskienės ir mokytojos K. Kontvainytės) iniciatyva visą savaitę vyko užsiėmimai ne tik pamokų, bet ir pertraukų metu. Edukaciniai užsiėmimai skatino mokinius pažinti Europos šalis iš arčiau domėtis jų kultūros paveldu, tradicijomis, istorija, šalių savitumu. Didelis dėmesys buvo skiriamas daugiakalbystės svarbai, turtingos kalbinės ir kultūrinės Europos įvairovės skatinimui. Smagu, kad jaunas žmogus suvokia užsienio kalbų mokymosi svarbą yra pilietiškas, atviras pasaulio pažinimui.
Dalykų mokytojai į savo mokomuosius dalykus sėkmingai integravo aktualias Europai temas, netruko kūrybinių dirbtuvių, bei rimtų diskusijų socialinėmis temomis. 1-12 klasių mokiniai kartu su savo klasių vadovais ruošė edukacinius stendus apie pasirinktą Europos šalį, o baigiamajam renginiui kūrė meninius pasirodymus. Trečiadienį, 6 klasės mokinių Karolio Gogelio ir Augusto Baranausko iniciatyva vyko akcija „Judėkime Europos ritmu“, kuri kvietė visus ilgąsias pertraukas leisti šokių judesiu aktyviai ir linksmai. Taip pat mokyklos bendruomenė turėjo galimybę dalyvauti apklausose apie Europos šalis, pavyzdžiui, kuriose jie norėtų gyventi ar rekomenduotų savo draugams aplankyti, dėliojo lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbų žodžių mozaikas. Gražiausiu ir prasmingiausiu žodžiu išrinko žodį „meilė“ .. Originaliausio, inovatyviausio, informatyviausio Europos šalies stendo nominacija buvo vienbalsiai skirta Lietuvos atstovams - 1-3 klasių mokiniams ir jų mokytojoms. Na, o šiais metais vykusioje viktorinoje apie Europos šalis ir jų kalbas, prizas atiteko 11 klasės mokinei Julijai Čiunkaitei.
Didžiojo renginio vedėjai, 6 klasės mokinė Greta Nikoličiūtė ir 12 klasės mokinys Žygimantas Ragožius, kvietė visus pakeliauti po Europos šalių lobynus. Mokiniai pranoko vieni kitus savo originalumu bei kūrybiškumu. Renginio metu mokinių atliekamos dainos, šokiai, žaidimai, inscenizacijos sulaukė gausių ovacijų bei skambaus juoko. Mokyklos direktorius S.Survila ir pavaduotoja ugdymui A. Stūrienė skyrė saldžias dovanas kiekvienai klasei ir tiems, kurie prisidėjo prie Europos kalbų dienos šventės kūrimo.
Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, ypatingai mokiniams ir jų klasių vadovams, kurių dėka Europos kalbų diena tampa tikra švente mūsų mokykloje.

Neringa Sadauskienė anglų kalbos vyr. mokytoja

Mokyklos autobuso grafikas

Išvykimas į mokyklą:
7:30 val. - Pervalka
7:40 val. - Preila
8:00 val. - Purvynė

Išvykimas iš mokyklos:
14:10 val. iš mokyklos kiemo.
15:10 val. iš mokyklos kiemo.

Naujų mokslo metų pradžia

NERINGOS VIDURINĖ MOKYKLA KVIEČIA
2014 m. rugsėjo 1 d.

Į Mokslo Metų pradžios šventę

Neringos vidurinėje mokykloje
Šventės programa:
9.00 val. – šv. Mišios Nidos katalikų bažnyčioje;
10.00 val. – Mokslo metų pradžios šventės atidarymas mokyklos kieme (arba sporto salėje, esant nepalankiam orui);
11.00 val. – pirma pamoka klasėse
18.00 – 22.00 val. Šventinė diskoteka kultūros ir turizmo centre „Agila“

Neringos vidurinės mokyklos Juodkrantės pradinio ir ikimokyklinio ugdymo skyriuje:
Šventės programa:
10.00 val. – Mokslo metų pradžios šventės atidarymas mokyklos kieme (arba sporto salėje, esant nepalankiam orui);
11.00 val. – šv. Mišios Juodkrantės bažnyčioje;
12.00 val. – edukacinis užsiėmimas „Svajonių pilis“ Juodkrantės miniatiūrų muziejuje.

Mokyklos administracija

Didžiausias pasaulio paveikslas 2016

Didžiausias pasaulio paveikslas 2016

Gegužės 30d. Nidos vidurinės mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir japonų nevyriausybinės organizacijos “Earth Identity Projects” bendrame projekte „Didžiausias pasaulio paveikslas“ (angl. „The Biggest Painting in the World”), kurio kulminacija – iš drobių sujungto paveikslo pristatymas Olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

Nidos vid. mokyklos pavaduotoja ugdymui
A. Stūrienė

KARATE akademija

Penktokai dalyvavo Respublikiniame konkurse „Knyga“

Penktokai dalyvavo Respublikiniame konkurse „Knyga“

Projektas „The Biggest Painting in the World”

Gegužės 30d. 14.00 val.(po paskutinio skambučio šventės)
Mokyklos aktų salėje Lietuvos Respublikos užsienio reiklų ministerijos ir japonų nevyriausybinės organizacijos “Earth Identity Projects” bendras projektas „Didžiausias pasaulio paveikslas“ (angl. „The Biggest Painting in the World”).

Surinktas turinys